Po-Pá6:00 - 22:00

So-Ne8:00 - 22:00

Centrum Eagle Fitness Vás vítá...

Fitness posilovna Praha 9

Moderní fitness centrum EAGLE FITNESS Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb

Eagle Fitness

EAGLE FITNESS je prostorná posilovna v Praze 9 o dvou patrech a celkové rozloze 900 m2. Naše fitness centrum nabízí cvičení v příjemném čistém prostředí s velkými okny. Za příznivého počasí na sobě můžete zapracovat také na čerstvém vzduchu v unikátní venkovní posilovně. Přijďte si zacvičit a dobít energii právě k nám. Nebudete litovat!

Nejsme jen obyčejná posilovna. Nabízíme mnohem více!

EAGLE FITNESS nabízí posilovnu vybavenou špičkovými stroji značek Hammer Strength, Life Fitness Pro2, EliteFTS atd, kardiozónu, aerobní sál, sál na bojová umění, lifternu, a samozřejmě také diagnostiku a relaxaci. Pro lepší výsledky můžete využít služeb našich zkušených trenérů nebo si vybrat z nabídky našich skupinových lekcí zaměřených na tvarování postavy.

Navštivte nás ve světlém čistém prostředí s velkými okny a užijte si:

A to vše na jednom místě!

Eagle fitness je hrdým partnerem EVLS Prague Showdown

Akceptujeme karty Multisport

Virtuální prohlídka

Novinka pro ženy!!!

Přichystali jsme pro vás nové skupinové lekce zaměřené především na posílení ženských problémových partií, léto se blíží a nyní můžete na své postavě "zamakat" na kruháči a vzájemně se namotivovat. Trenér Pavel se na vás bude těšit každé pondělí, středu a pátek vždy od 19.00 v aerobním sálu Eagle fitness. Kruháče jsou v ceně vstupného, tudíž žádné další výdaje!!!

Multisport EagleFitness