Po-Pá6:00 - 22:00

So-Ne8:00 - 22:00

Naše vybavení

EAGLE FITNESS Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a služeb, které nenaleznete nikde jinde. V sálech, nacházejících se na dvou spojených patrech, naleznete posilovnu, lifternu, kardiozónu, aerobní sál a místnost na bojová umění, stejně jako relaxační místnosti pro masáže a diagnostiku.

Kardiozóna

Kardiozóna Eagle fitness je vybavená stroji značek Life fitness, Star track, schwinn, concept pro2. Nově jsme naši kardiozónu vybavili třemi nejmodernějšími stanovišti. Přijďte k nám podpořit svou kondici ,mezi 13 stanovišti si každý najde to své.

Kardiozóna Eaglefitness
Kardiozóna Eaglefitness

Posilovna

Prostorný sál pro posilování (470m2) nabízí profesionální a unikátní stroje světových značek Hammer Strenght, Life Fitness Pro2, EliteFTS a Watson, které nabízí komplexní systém pro posilování a tréninky jak profesionálním sportovcům, tak začátečníkům. Posilovna Eagle fitness má řadu jednuček od 1 až do neuvěřitelných 100kg. Možnosti posilovny jsou mnohem větší, než je tomu u jiných posiloven. K dispozici je Vám tým zkušených osobních trenérů, kteří si zakládají na propracované a individuální tréninkové koncepci. Pro ty, kteří to s posilováním myslí vážně, provedeme komplexní pohybovou a statickou diagnostiku, na základě které připravíme skutečně individuální plán tréninku. EAGLE FITNESS Vám umožní trénovat 365 dnů v roce, přičemž každý další bude naprosto jiný!

Posilovna Eaglefitness

Lifterna

Součástí posilovny Eagle fitness je také místnost(120m2) pro silový trojboj a vzpírání. Lifterna je profesionálně vybavena a má 4 závodní stojany IPF approved, 2x monolift, 2x vzpěračskou platformu. Dále nabízí liftterna Eagle fitness celou řadu pomůcek jako jsou řetězy různé váhy, gumy, špalky, speciální nástavce a širokou nabídku speciálních strojů. Naše lifterna je plně vybavena IPF approved závodními kotouči značek ELEIKO, LEOKO, IVANKO ve váze cca 3000kg, také máme 6 závodních os od špičkových světových výrobců.

Lifterna Eaglefitness

Rozšíření

Jelikož nás vaše přízeň těší a jsme rádi, že nás navštěvujete v takovém počtu, tak jsme vedle Lifterny pro Vás vybudovali další místnost, kde můžete potrápit zejména deltové svalstvo. jsou tu dva stroje přímo určené na tuto partii, kombinovaný stroj delt deck / pec deck, či tak zvaný "motýlek" a skupinu strojů uzavírá druhá věž pro stahování horních kladek. Už nemusíte déle čekat na své oblíbené stroje.

Rozšíření Eaglefitness

Strongmanský dvůr a prostor pro kalisteniku (street workout)

V případě hezkého počasí cvičíme i venku, na předzahrádce o rozloze 500 m2. Tam je pro vás nově připravena sekce Strongman – 25 metrů dlouhá železobetonová dráha pro atlety, kde budeme taktéž pořádat akce a skupinové lekce. K dispozici je veškeré vybavení Strongman včetně kufrů (2 x 100 kg), pneumatik (100,300,500kg), atlas stone kamenů (115, 135, 150 a 170 kg), nářadí super yoke, prowler 2 a klády pro ty nejtěžší tréninky. Street workout hřiště nám postavila firma profitko.cz a nabízí široké spektrum variací pro trénink s vlastní vahou, ovšem bez extra závaží bychom to nebyli my, tak je hned vedle kontrukce pro vás připraven stojan s kotouči. Ve fantazii se meze nekladou a jak s nimi naložíte necháme na vás.

Strongmanský dvůr a prostor pro kalisteniku Eaglefitness

Aerobní sál a sál na bojová umění

Kromě posilovacích strojů mají návštěvníci k dispozici také aerobní sál a sál na bojová umění, kde se provádí skupinová i jednotlivá cvičení a tréninky. Nabízíme také oblíbené lekce K-1, body low, capoeira, fit brazil. Sál na bojová umění je vybaven funkčním náčiním včetně sandbagu, kettlebell činek, medicinbalů a provazů.

Aerobní sál Eaglefitness
Sál na bojová umění Eaglefitness

Relaxace a diagnostika

Po pořádném tréninku Vás přivítá profesionální kondiční masér, který uvolní unavené a namožené svaly. K dispozici je také možnost provést komplexní diagnostiku, jejíž součástí je zjištění vašich údajů ohledně výše podkožního tuku, svalové hmoty, BMI a metabolického věku. Na základě těchto informací pak pro Vás můžeme vypracovat individuální plán cvičení, ve kterém jsou na prvních místech funkční principy, cíle a zdraví. Přijďte si užít den plný sportu v Eagle Fitness.

Bezproblémové parkování zdarma

Naše centrum je zde pro každého - pro začátečníky i pokročilé. Pokud si chcete zpevnit tělo, získat sílu a ohebnost a zasportovat si pro zdraví, navštivte naše centrum EAGLE FITNESS! Najdete nás poblíž stanice metra „Hloubětín“ (trasa B) a poblíž tramvajové zastávky „Nademlejnská“. Máme zde parkoviště jen pro Vás. Na tomto parkovišti vždy najdete místo a to hned naproti vchodu.

Bezproblémové parkování Eaglefitness

Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým EAGLE FITNESS